Clavis kinderboeken actie

27-10-2020 11:34

Dit jaar hadden we niet één maar twee boekenacties voor kinderen.

In het voorjaar kreeg Vincentius Limburg vzw van Clavis een 'extra' aanbod. De uitgeverij organiseerde, gezien COVID-19 en de grote impact op kinderen, de campagne 'zomerlezen'. Onze Limburgse Vincentius verenigingen ontvingen in totaal ongeveer 2.000 nieuwe boeken voor kinderen. Ook was er voor elk kind een leespaspoortje bij. De eerste golf van de COVID-19 woedde volop en daarom bood Clavis aan om de boeken zelf te verdelen onder onze verenigingen. De eigen medewerkers van Clavis staken de handen uit de mouwen en brachten de pakketten tot aan de deur van onze verenigingen. Een heel mooi gebaar! 

In oktober volgde dan de jaarlijkse boekenactie, waar we ongeveer 5.000 boeken voor kinderen van 0 t.e.m. 16 jaar verdeelden onder onze Vincentius verenigingen.

We kunnen hier weer veel kinderen erg blij mee maken en hopelijk de leesmicrobe verspreiden. 

Dank je wel Clavis!